APIE MUS

Tai šeimos ūkis, kuriam yra suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas trims gaminiams.

Produkcija

Gaminame beveik 100 rūšių gaminių. Gaminiai rūkomi natūraliai – alksnio, ąžuolo mediena.

Pasiekimai

2017 m. ūkiui skirta pirmą vietą Anykščių rajone, už pažangų ūkininkavimą.

bukausku ukis galvijai
APIE ŪKĮ

Bukauskų ūkis

Tai šeimos ūkis, kuriame dirba visi šeimos nariai.

Ūkis įkurtas 2002 metais. Šiuo metu laikoma apie 250 mėsinių galvijų (Limuzinų, Angusų, Šarolė veislių). Galvijai šeriami ūkyje užaugintais natūraliais pašarais, be GMO ir antibiotikų, laikomi palaidi. Taigi galite būti tikri, kad užauginta jautiena yra natūrali ir kokybiška.
Ukmergėje turime gyvulių skerdyklą su perdirbimu, pusgaminių gamyba , o Anykščių rajone, Viešintose yra įkurtas gaminių perdirbimo cechas. Ruošiame šviežios mėsos produkciją, taip pat gaminame šalto ir karšto rūkymo mėsos gaminius. Gaminame beveik 100 rūšių gaminių. Visa produkcija gaminama natūraliai be stipriklių, be E ir stabilizatorių. Gaminiai rūkomi natūraliai – alksnio, ąžuolo mediena.
2014 m. mūsų ūkiui yra suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas, trims gaminiams: rūkytiems lašiniams, rūkytam kumpiui, ir rūkytai nugarinei.
2017 m. ūkiui skirta pirmą vietą Anykščių rajone, už pažangų ūkininkavimą.
Pateikiame produkcijos nuotraukas. Mūsų produktų skonis, yra švelnus, natūralus, tikras kaimiškas. Kaip sako mūsų pirkėjai, tokios produkcijos negalima rasti visoje Lietuvoje, ji yra išskirtinė. Kviečiame paragauti. Mūsų firminė parduotuvė yra Anykščiuose, Vilniaus g. 18. Čia kepame vyniotinius, zuikius, kepeninę. Priimame užsakymus: kontaktinis tel. nr. 8 611 22322.

Bukauskų Ūkis - tautinio paveldo verta produkcija. Natūralūs, aukščiausios rušies gaminiai tiek verslui, tiek namų stalui.

2002
PRADŽIOS METAI
2000
LAIMINGI KLIENTAI
4
ŠEIMOS KOMANDA
4
MOBILIOS PARDUOTUVĖS